Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Létezik törpe gekkó, és ha...

Létezik törpe gekkó, és ha igen mennyibe kerül és mekkora?

Figyelt kérdés

Szüleim nem egyeznének bele 20 centis gekkóba és ezért tettem fel a kérdést.Ha létezik akkor

-mennyibe kerül?

-hány centisre nő meg?


2011. júl. 29. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Sokféle kis termetű gekkó van amiket belehet szerezni Magyarországon.PL:phelsuma klemmeri és egyéb phelsumák ezek nagyjából 11 centire nőnek de ezek borsos árúak 10 ezer ft/ db kb

vagy esetleg paroedura picta ez is nagyjából 12 centisre nő és csupán 2-3 ezerért belehet szerezni.

és van egy nagyon kicsi 6-10 centire növő faj :Tanzániai kék gekkó-Lygodactylus williamsi

ilyet 9 ezerért már belehet szerezni

2011. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

paroedura picta-t csak ajánlani tudom nekem is ilyen volt kezdésnek és csak 13 cmre nőtt meg szerintem vegyél ilyet könnyű tartani is nagyjábol 1 nek 40*40 es alapterülettű és 50 magas kellene beháterezve mert ha előjönnekakkor szeretnek szó szerint falramászni! ha többet veszel akkor mindig eggyel több buvohelykell mint ahányan vannak össz. minden esetre szerintem 1 el kezdjél mert ha véletlen két himet veszel akkor baj van talajnak szerintem tökéletesen megfelel a homok amit be tudsz szerezni az ilyen épitkezési Kft-k nél(szúnyoghálóval szitáld le mert ha ügytelenül kapja el az eleséget akkor nyel a homokból is és a kis kavicsok fesérthetik a torkát) 4-5 cm- vastagon érdemes be önteni rkhatsz be faágakat ha ugy jobban tetszik de nállam nem használja csak a műszikla falat

ha van még kérdésed irj az email cimemre: tezsla11@freemail.hu

2011. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tropiocolotes nattereri

kb 5 centisre nő meg

2012. jún. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!