Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez milyen teknős fajta? (Mi a...

Ez milyen teknős fajta? (Mi a neve) Illetve mit érdemes tudni róla?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy lehet hogy inkább teknőst szeretnék halak helyett (eddig egyik sem volt, csak gondolkodtam rajta, hogy vennék halakat, és innét jött képbe a teknős opció) Na tehát olyat szeretnék ami nem a görög teknős, hogy így szárazföldön sétálgat, hanem én olyat keresek ami a vízben úszik. Ilyen kis picike. Ez milyen teknős fajta? Mit érdemes tudni róla?

jún. 29. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Nincs olyan teknős, ami “picike” marad.

Rengeteg a gond vele, és nagyon sokba kerül, ha normálisan akarod tartani… (melegito lámpa, uvb lámpa, fűtőszál, min 350 literes akva (kezdésnek), folyami homok az aljába, rendes szűrő (ami haromszoros kapacitassal rendelkezik, annal a mennyisegnel, mint az akvád vize), növények, kimászó, és egy masszív állvány, ami mindezt elbírja…

ez így használtan is kb 250-300 ezer, újonnan 600 ezer min…


Ami nem nő annyira nagyra, az a pézsmateknős, de az is egy jó 15-18 centis páncélhosszal fog felnőtt korára.


Ajánlom, hogy vásárlás előtt lépj be a BioAkva terrárium facebookos csoportba, rengeteg hasznos tipp van.

jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ékszerteknősre gondolsz szerintem. Tartani már nem nagyon lehet, a király teknős a ami hasonlít rá.
jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pézsmateknősök, lépj be facebookon a "Bio•Akva•Terrárium - Modern víziteknős-gondozás" csoportba ott minden infót megtalálsz amit tudnod kell
júl. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!