Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért csinálta ezt a teknősöm?...

Miért csinálta ezt a teknősöm? :S:S (LENT)

Figyelt kérdés

Nah arról van szó, hogy takarítottam ma az akvaterráriumot. És előtte kivettem Gusztit (fiúteknős) és elkeztem simogatni a páncélját felül. És egyszer csak éreztem, hogy vizes a pólóm. Arra gondoltam, hogy biztos ahogy összehízta magát kifolyt a páncéljából a víz. Simogattam tovább. Megint éreztem. Felemeltem a teknős megfordítottam és spriccolt belőle valami. Onnan. Sztem lepisilt vagy nemtudom. Rögtön mentem fürdeni...xD Jah amúgy egy fiú és egy lány tekim van...:)

LÉgyszíí válaszoljatok hamar mert már nagyon kiwi vagyok, hogy miért csinálta...:D

előre is köszipuszii.*


2010. aug. 27. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
off: Mit jelent az hogy kiwi vagy?
2010. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

kiváncsi:)

légyszii válaszolj a kérdésre is...;):)

2010. aug. 27. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
most behaltam :D kiwi :D azt jelenti hogy zöld és szőrös
2010. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár én egyáltalán nem értek a teknősökhöz..egyszer volt nekem akkor lehettem kb 1-2 éves xD

De szerintem csak épp elkezdett pisilni mikor vetted ki és ugye közbe nem tudta abbahagyni már xD nekem ez a tippem=D

2010. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

na akkor hogy kapj egy választ is:

a teknősök is pisilnek.. a környezetváltozás, fogdosás, kiemelés hatására megijedhetnek, amitől pisilni kezdenek

amúgy nem érdemes sokat fogdozni öket, mert a sokkhatás rövidíti az életüket.

2010. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a háztartásokban előforduló szalmonella megbetegedések jelentős része a hüllőkkel való foglalkozás miatt van :-) , vagyis, ha már fogdosod - utána alaposan moss kezet!
2010. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én is Guszti vagyok, he XD
2010. nov. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Én nem tudom, hogy mi lehet a baja, de sztm nem pisilt.

Vagy a teknősök ennyit pisilnek? Mert azt írtad, hogy megnézted, és spriccolt. És aztán mikor hagyta abba?

Utánanéztem, de nem találtam semmit, se arról, h beteg lenne, se arról, hogy így pisil. :)

Ha találcs még vmi furcsát, akkor írd le, és majd utána járok! :)

2010. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

oks majd leirom:)

mondjunk annyi hogy Gyümi (lányteki) 2szer akkora mint a fiú... mármint szélességre. az miért van??

2010. nov. 9. 18:13
 10/10 anonim válasza:
Hát én úgy tudom, hogy a nőstények nagyobbra nőnek, mint a hímek.
2010. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!