Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kacsám két napja nem tud...

A kacsám két napja nem tud lábra állni. Nem hobbi állat, de még kicsi a levágáshoz. Van valami gyógyszer esetleg gyógymód, hogy újra lábra álljon?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mi baja lehet de ha továbbra nem áll lábra akkor rakd külön kicsi helyre tegyél elé kaját vizet és hizlald amig csak lehet és minnél hamarabb próbáld levágni!! ;)
2015. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külön raktam és eszik is meg iszik is!
2015. júl. 14. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy jártunk a libával. Mi is külön raktuk, de amikor már hetek óta így volt levágtuk. A zuzája a kétszeresére meg volt dagadva, valamit beevett. Nem tudjuk ez hogyan hatott ki a lábára, de lehet, hogy a kacsádnak is ez a baja.
2015. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 15. 16:13
 5/5 BíróBence válasza:
100%

Szia! B3 vitamin hiányos. Ez tipikus kacsa betegség, Niacin tabletta, vagy valamilyen B3 multivitamin vagy sörélesztő segíthet csak rajuk!

Nekem 1 éve az egyik hobbi kacsámnak lebénultak a lábai és sörélesztőt vettem neki, 1 hét múlva már tudott járni :) Sörélesztő 120 darabos és 500 Ft. Napi 1 tablettát adj neki vagy vízbe oldva vagy ha megeszi akkor egészbe!

2015. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!