Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van egy kb egyéves kacsánk,...

Csibementes kérdése:

Van egy kb egyéves kacsánk, aki túl sokáig volt a tojásban, ezért a nyakát nem tudja tartani, nem tudja kinyújtani, de ezen kívül egészséges, rendesen táplálkozik meg minden. Mit tehetnék azért, hogy jobban legyen? A nyakával lehet kezdeni bármit is?

Figyelt kérdés
Nem szeretném levágatni,mert nagyon aranyos és a szívemhez nőtt.

2015. febr. 5. 21:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ma odaraktam elé az ételt,és tudott enni,meg inni is,csak segíteni kellett neki egy keveset. Az egyik ismerősömtől hoztam el 3 napja,mert ők nem tudták hol tartani és egy évig volt náluk. Azt mondta,a nyakán kívül semmi baja sincsen. Nem tartom állatkínzásnak azt,hogy próbálok rajta segíteni és meg akarok tenni mindent a gyilkoláson kívül,hogy jobban érezze magát. Lehet,hogy csak egy kacsa,egy haszonállat,de ő is megérdemli,hogy ne a sütőben végezze.
2015. febr. 6. 23:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már iskolás :D viszont láttam már beteg, szenvedő állatot, hát nem volt kedve enni..
2015. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Ne akard összemosni a beteg és a deform állat étvágyát. Nyilván neked sincs étvágyad, ha influenzás vagy, de begipszelt lábbal végigeszed a svédasztalt is.
2015. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy nagyon sok időt fordítok rá,és látom a fejlődést. 4-5 napja van nálunk,de elkezdett hízni már,sokat iszik meg mosakszik. Szerintem minden rendben lesz,csak vajon a nyakát nem kéne e megnézetni?!
2015. febr. 9. 22:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, nyilván nem árt, ha megnéezeted egy hozzáértő dokival, de ha nem akadályozza semmiben akkor nincs vele gond :) szenvedni biztos nem szenved :)
2015. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!