Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kezdő baromfitartó vagyok,...

Kezdő baromfitartó vagyok, mit termesszek 2000 m2-en a tyúkoknak?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amit nem kell permetezni, nem kell hozzá kombájn. Kukoricát próbáltam de a betegségek kicsinálták az egész táblát. Elvileg a lucernát sem szeretik ha nem friss. Tritikáléhoz, búzához stb pedig kombájn kell.
jún. 23. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szója esetleg? Lehet jobban megérné azon a 2000m2-en mást termelni, majd abból a profitból terményt venni.
jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Legeltesd őket!
jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2000 négyzetméteren családodnak konyhakertet, zöldségeket.Állatoknak max zöldtakarmányt.Egyéb takarmány nem termeszthető az általad megadott feltételekkel.
jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, ebben a pillanatban ugrott be, de a #2 megelőzött teljesen igaza van, engedd ki a baromfikat fél-szabadtartásba és jól érzik magukat, szépek, egészségesek lesznek és megoldódik a kert probléma!
jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Konyha kert. Mai árak melett jól jön
jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lencsefőzelék ***** válasza:
78%
Konyhakert. A mai árak mellett jól jön.
jún. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2000m2 az semmi. Magadnak valamit.
jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg még napraforgót lehetne nekik, de ha a kukoricával nem bírtál, lehet ez se fog bejönni.
jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!