Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mitől tojik büdös tojást az...

Mitől tojik büdös tojást az egyik tyúk?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy megromlott a tojás, de aztán rájöttem, hogy eleve büdöset tojik az egyik tyúk. Ha frissen behozom, már akkor is büdös. Nem elviselhetetlenül büdös, de érezni. Olvasgattam erről a neten, nem találtam egyértelmű választ, de az egyik válaszoló azt írta, hogy ő kérdezte az állatorvost, és lehet akár petefészekgyulladás a tyúknál. Nem találkoztam még ezzel a jelenséggel, pedig már volt több tyúkunk is. Egyébként ugyanúgy néz ki, mint amelyik nem büdös.

#tyúk #büdös tojás
jún. 23. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
lehet akár petefészekgyulladás a tyúknál
jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanez van nálunk..van 12 tyúk és az egyik kellemetlen szagú tojást tojik,így ha csinálunk valamit a tojásból mindegyiket meg kell alaposan szaglászni feltörés után,igazából szinte csak közelről érezni,tehát nem vág arcon a bűz..nem tudom hogy mi okozhatja ezt a tyúknál,és sajnos azt sem tudom melyik tyúkunk tojik ilyen tojást..
jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Nagykés! Sajnos. Nem hiszem megéri kihívni a dokit egy tyúk miatt, gondolom milyen fejet vágna.
jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
73%

Vigyázz, lehet szalmonellás is.

Mivel a tojás a tyúk petesejtje, lehet petefészek gyulladás is. Különítsd el, csak nehogy az állatorvos levágassa az összeset.

jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!