Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik halam ikrázhatott le?

Melyik halam ikrázhatott le?

Figyelt kérdés
Társas akváriumban (180 liter növényes) tartok vörös neonhalat, Izzófényű pontylazacot, Sterbai páncélosharcsákat, algaevőket és pillangó tarkasügért, vitorláshalat, nöstényeket és hímeket egyaránt. A magas növény széles levelének tetején találtam kb. 200-250 igen apró, viszonylag lapos ikrát. Algaevőjt ismerem, az nem az, ezek nagyon kis méretű ikrák sűrűn, de egymáés mellé lerakva. A vitorlások még igen fiatalok, de hát ki tudja. A talajmenti fajták szerintem nem oda teszik, de vajon akkor ki lehet a "tettes"? Kivettem őket külön 20 literes akvárumba, (szürés, fűtés, minden van) de nem győzöm kivárni, mire készüljek. A vörös neonok már 1 évesek, eddig nem ikráztak, a vitorlások és izzófényűek úgy 1,5 hónapja vannak meg. Arany rami nőstények mellé most került tarka pillangó hím, azok összemelegedhetnek?
2010. jún. 11. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet h a pilangó tarkasügér, vagy az aranyramirezik párba vannak mert nehéz őket megkülömböztetni, szal a boltos is adhatta párban,sztem azok a Tettesek :D
2010. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hello, a két arany az tuti nőstény, már több, mint egy éve megvannak. Eredetileg 6-an voltak, csak idővel széthajtották egymást. Eza kettő maradt, ugyan balhéznak néha, de kialakult az erőegyensúly. Szóval nőstények mind a ketten. de hát, pár napon belkül kiderül, ha tévedtem... :-)
2010. jún. 11. 12:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, bubiztató is van a kis aksiban! (szivacsszűrő légszűrőre kötve...)
2010. jún. 11. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
vitorlás
2010. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!