Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy bettának hány liter víz kell?

Egy bettának hány liter víz kell?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 07:06
 1/7 anonim válasza:
0%
Én egy 2,5 literes kis gömbakváriumba tartottam az enyémet, és teljesen jól meg volt még akkor is mikor társat kapott. :) Most egy 200 literes akváriumban tengeti mindennapjait :D
2016. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

folymatosan jelentget valami kgbs...

nem volt neki jó kínoztad benne első, retardált vagy...

30 liter kell neki leglalább és 1 szivacsszűrő

2016. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és sajnos lehet a 200 liters se a legoptimálissabb neki, mert nem bírja a nagy áramlást. koptatom az ujjam ,de leírom 1000 járe, h nekik egy külön számukra berendezett akvárium való szinte nulla ármalással, tehát levegővel kell szűrni egy szivacsszűrő tökéletes.
2016. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább 30, ha nőstényeket is szeretnél a hímmel tartani, akkor 60-70-80 liter felett(attól függ, hogy mennyire agresszív a hím). Sűrű növényzet kell, gyenge áramlás(légpumpás szűrő, akasztós szűrő vagy az oldalfal felé fordított motoros belső), legalább 26 fok és tető az akváriumra.
2016. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell föltétlenül levegőztetős szivacsszűrő, aki nem bírja a zúgást, használhat sima belső motoros szűrőt is.

Minden további nélkül lehet úgy állítani a kifolyó víz irányát, hogy bruttó 2 cm-en belül olyan mértékben megtörjön az áramlás, hogy ne okozzon gondot.

2016. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Kedves 3. : 1000 micsoda?!!

2016. szept. 21. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
1000 -szer írtam le...
2016. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!