Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baja a bettámnak segítség!?

Mi a baja a bettámnak segítség!?

Figyelt kérdés
Van egy betta halak aki egy 10 literes aksiba van. Van benn kavics megegy munoveny illetve egy gombmoha még egy másik ilyen vízi gáz szerű. Úgy kaptuk egy kereskedések de abból az aksibol előtte dobtk ki egy döglött halat. Kb két hete van még és a tünetek azok hogy csak lebeg. Nagyon pici fehér pöttyök vannak rajta de csak pár . Izgulok érte de nagyon ha bedugom az ujjam valahová máshová az alakban akkor odamegy hozzá még minden evett is az előbb de csak lebeg ha megutogetem az aksit hogy még él e arrébb úszik és ennyi. Darakor lenne? Kicsit ferdén lebeg a vize 26_27 fok körül van.

2016. júl. 13. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
attól függ, h szettbe veszed-e, úgy a legdrágább. olcsóbb és hatékonyabb ha magadnak szedegeted össze, a legolcsóbb ha használtan megveszed, jókat ki lehet fogni. a fradi meccset nézem, ha lesz időm ránézek.
2016. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Túlélte de az állapota rosszabb :( Nem tudom érdemes-e már csak fekszik a vízen de még él
2016. júl. 14. 07:31
 13/18 anonim ***** válasza:
vizet mikor cseréltél?
2016. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tegnap mikor elkezdődött ez az egész még él de....
2016. júl. 14. 13:16
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
én megölném, csak szenved. jeges vízbe tedd bele, nem fog érezni semmit.
2016. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
már elpusztult szegény...
2016. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt hogy érted? Mert ha megkockáztatom az üveget ugyan nem megy arrébb de ha hozzá akarok érni akkor arrébb úszik. Igazából be kell látnom hogy igazából van. Utána olvastam a témának letöltötték egy csomó könyvet pénzért is tegnap és átgondoltan a dolgot. Eddig úgy volt hogy elég neki a pici unoka tesomnak egy éve van meg egy 5 vagy 8 literesbe . Ha fészket épít tehát elvileg jól érzi magát hetente teljesen kifosztották az aksit semmi természetes nincs benne minden csak mű . Egy jó nagyra megnőtt halról beszélek . Hím . Tudom hogy nagyot hibáztam úgyhogy ezen most akkor tényleg változtatni akarok. Mit ajánlatok kezdésként? 30l-be szivosabb halak pl guppi mehet vagy az picike neki? Vagy menjen betta?
2016. júl. 14. 15:56
 18/18 A kérdező kommentje:
Túlélte és meggyógyult de elajándékoztuk ne szenvedjen nálunk
2016. júl. 19. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!