Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen hal jöhet bele? /10 L /

Milyen hal jöhet bele? /10 L /

Figyelt kérdés
Örököltünk egy 10 literes aksit egy gömbmohával (pici) és egy műnövénnyel ,illetve talaj az nem tudom milyen sima egyszerű kavicsos.Mik mehetnek bele? Garnélák esetleg vagy bármilyen kissebb hal ? Állatkínzó nem akarok lenni. Ha valaki csak oltogatni jött akkor annak pápá. Csigákat nagyon nem szeretnék :) .

2016. júl. 4. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

sajnos ekkora méretben nem tarhatsz halat. nem véletlenül volt csak benne növény!

vízicsigát tehetsz bele meg esetleg garnélákat. de szerintem azoknak is nagyobb kéne.

gerinces állatot tilos 30 liter alatt tartani. úgyhogy a hal tényleg kilőve,ha nem akarsz állatkínzást elkövetni

2016. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hal nem. Esetleg garnélák, de tudnod kell, hogy 10 literben nagyon nehéz a biológiai egyensúlyt fenntartani. Kezdőként én nem javaslom a 10 literest, inkább vegyél egy nagyobbat, minimum 50 literest és ezt tedd el karanténnak vagy ivadéknevelőnek.
2016. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát igen ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni.Esetleg garnélarák vagy csigák, növények.De halak semmiképp.Azoknak kínzás lenne.Egy nagyobb akváriumot tudok ajánlani.Legalább 30 litereset.
2016. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva még garnélát se nagyon tennék bele, elég instabil egy ilyen kis víz, azok meg elég szapora jószágok.

Sima növényesre csinálnám meg, esetleg a sórák keltetésnek nézz utána, egy kis csapat eléldegél benne.

2016. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1# vagyok. azt elfelejtettem írni,hogy a 30 literes is csak a törvényi minimum. nem sok mindent tudsz benne tartani. 54 literben már inkább. azt jobban ajánlom. esetleg próbáld meg elcserélni a mostani aksid egy nagyobbra, ráfizetéssel.

vagy tényleg ezt meghagyni szülőszobának.

2016. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
...ami a sórákot illeti, ha felnevelsz egy adagot, akkor viszont a növényekről le kell mondani, mert nekik sós víz kell.
2016. júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bett volt bent mar lassan evy eve de elajandekoztak
2016. júl. 4. 08:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Bettát tartani ilyenben állatkínzás. A közhiedelemmel ellentétben nekik is kell normális méretű akvárium, szűrés stb.
2016. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
élő hal nem tartható benne, még gárnélákat is nagyobb akváriumba tartanék. növénynek jó.
2016. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem tartható hal benne.
2016. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!