Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mondanátok beszerezhető...

Mondanátok beszerezhető különleges halakat? Amiknek különleges, esetleg fura kinézetük van. Pénz nem számít.

Figyelt kérdés
pl. sziámi harcoshal vagy a Csíkos baltahasúlazac vagy csikóhal
2016. márc. 9. 22:20
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy sárga békahal vagy platax pinnatus. Pénz nem számít írtam de hely az igen max. 200 literes férne el jelenleg
2016. márc. 9. 22:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Édesvizi: külömböző gömbhalak de mellélyük más halat nem tehetsz, tűhal, szellem késhal, elefánthal, sokúszólyu csuka, boszorkányharcsa, édesvizi muréna, külömböző angolnák
2016. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi nem láttam hogy 200 literes az aksid. Akiket felsoroltam közölük soknak pici lenne
2016. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami nekem volt: ausztrál sivatagi géb. Itthon nem kapható, Németországból hozták nekem, de külföldön is ritka. Két színvátozata van, arany és vadszínű, nagyon szépek. Nekem arany volt. Brakkvízi halak, édesvízben is megélnek, de akar a tengernél is sósabbat is elviselik, de érdemes érdeklődni, hogy a tenyésztő milyen vízben tartotta őket. Enyhén sós vízben élnek legtovább. A hőmérsékletre sem érzékenyek, de 18 fok alatt nem szaporodnak. Könnyen tarthatóak és tenyészthetőek. Ivadékgondozók. Én ajánlom mindenkinek, aki valami különlegesre vágyik. Egyetlen hátrányuk, hogy csak 1-2 évig élnek, de mivel nagyon szaporák, mindig lesz utánpótlás.
2016. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, a hőmérsékletet elírtam: szóval 5 és 40 fok között viselik el, de 18 fok alatt könnyebben elkapják a halpenészt és 26 felett ikrázik.
2016. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 elwera ***** válasza:

Csőrös csuka, tűhal.

Mondjuk a tűhalat nehéz etetni.


Indiai törpegéb, édesvizi muréna.

2016. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 elwera ***** válasza:
fejenálló lazac, baltahasű lazas, elefánthal
2016. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. márc. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!