Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit szúrtam el a Zebradánió...

Mit szúrtam el a Zebradánió szaporításánál?

Figyelt kérdés

Vannak szép,egészséges Zebradánióim Leopard dániókkal vegyesen.Már nem fiatalok igy biztosan ivarérettek. Elméletben ki is választottam két egyedet amelyiket szaporítani szerettem volna.

Szépen megcsináltam nekik egy kis aksit ahogy a nagykönyvben meg van irva. Nöstény különrak,másnap a hímet is hozzá raktam.Egy ideig ficánkoltak de azóta semmi, a nöstény meg sem mozdul szinte a hím próbálja ingerelni,de semmi. Mi történhetett? Mit tegyek most?


2015. dec. 11. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A nőstény ikrás?
2015. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,akkora a hasa mint egy hordónak. Egy hete fele ekkora volt csak neki,ezért is most raktam külön. Vagy korai volna még?
2015. dec. 11. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt egy link: [link] Nem tudom olvastad-e. Remélem segít. Én még várnék pár napot és élő és fagyasztott eleségekkel etetném őket. Az alján amúgy van valami háló vagy moha? Mert ikrafalók.
2015. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!