Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miben szabad kifertőtleníteni...

Miben szabad kifertőtleníteni egy szűrőt ami tavamban üzemelt de persze akváriumba való tóba lett tóba való és most akarnék új kisebb akváriumot összehozni de nem tudom mivel takarítsam ki?

Figyelt kérdés
Forró víz alatt kimostam kisikáltam vagy 20 percig dolgoztam vele mire valahogy kinézet de nagyon büdös még így is.
2015. okt. 23. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ecettel lehet, vagy akár hipóval is, ha az ecet nem elég.
2015. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ecetre gondoltam én is csak nem tudtam szabad-e köszi a választ!
2015. okt. 23. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ecet önmagában nem megfelelő, mert a betokozódott mikroorganizmusokat, spórákat nem pusztítja el. Jobb a hígított hipó vagy hidrogén-peroxid. Sajnos nem tudni, hogy pontosan mit fed "szűrő" megjelölés, de ezeknek a műanyag eszközöknek többféle műanyagból készülhetnek alkatrészei, ezért érdemes próbát végezni, mennyire bírják az adott fertőtlenítő anyagot.
2015. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!