Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ennek simán csak kékre van...

Ennek simán csak kékre van festve a hátulja és kék fénnyel van megvilágítva?

Figyelt kérdés
Olyan mintha nagy mélysége lenne, de annyira nagy nem lehet szerintem. https://www.youtube.com/watch?v=x7I2dv0k1ZI

2015. jún. 27. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ember! Az ott egy érdes cápa!!!

Van fogalmad róla, mekkora, és mekkorára nő?


És hogy alapvetően konkrétan egy csoda, hogy egyáltalán fogságban megmarad, akkora hely igénye van!


Nem tudom, milyenre van festve a háttér.

Egy dolgot tudok, hogy képzeld el a legnagyobb méretet, amekkorát "akváriumból" el tudsz képzelni.

Ha ez megvan, akkor azt nyugodtan szorozd be 100-zal, kb az lehet a valós méret.

2015. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg is van, 5400 köbméter. Ez olyan öt és fél millió liter.

A front"üveg" műanyagból van, mert abból vékonyabb is elég, így nem okoz akkora torzítást, mint az üveg.

Ezért jóval könnyebb is annál, úgyhogy csak 10 tonna!!!!

2015. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyen akváriumot csinálni, nem azért kérdeztem, csak fura, hogy nem látni a hátulját. Vajon hány méter lehet a mélysége? A rája hány métert tud eltávolodni tőlünk az akváriumban?
2015. jún. 27. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

A mélységét csak úgy tudom, hogy konkrétan a mélysége, tehát a vízoszlop magassága, az 9 méter.


Több infót is találta, visszaosztva a térfogatot más méretekkel, nagyjából olyan 25-27 méter lehet "befelé", tehát más értelemben véve a mélysége.

2015. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, befelé. Köszi
2015. jún. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!