Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalamon ma szrevettem...

Az aranyhalamon ma szrevettem hogy az oldalán fehér a pikkeje?

Figyelt kérdés

esetleg visszafog majd a halnak a pikkelye narancssárgulni...

nagyo naggodm érte segitsetek kérlek


2010. febr. 26. 21:28
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Egy picit bővebben, ha lehetne.Csak egy két pikkely, vagy az egész oldala? Kiáll a pikkely vagy nem? látsz e rajta valami vattaszerű anyagot?
2010. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem csak egy-két pikkely hanem olyan foltszerüben láttam és vattaszeru anyagot nem látok rajta

szoval olyan nagyobb -közepes foltban láttam rajta

még kicsi...egy 4-5 cm kb és csak tegnap hoztuk el az akvaristikábol de mar ott is latta marjta

emigy fürgébb mint a másik...

összevissza uszkal xal sztem fajdalmai nincsenek de lehet hogy késobb lesznek


nemtudom....

jo volna ha segitenel

2010. febr. 27. 11:20
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Az aranyhalak néha a színváltoztatással reagálnak a környezet és a víz változásaira.Lehet, hogy semmi gond nincs, csak szoknia kell a helyet, ha étvágytalan lenne, vagy imbolygó mozgást végezne,esetleg tépetté válnának az úszói, akkor kezelni kell.Egyenlőre várj a gyógyszerrel.Ha betegség akkor fátyol vagy bársonybetegség lehet.Figyeld, hogy nem e jelentkeznek a fenti tünetek,vagy esetleg más tünet.
2010. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom de amikor vettük már akkor is olyan volt... : S
2010. febr. 28. 14:27
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Nézd,csináld a heti 30%-os vízcseréket, ne etesd túl, működjön a szűrő, nem hiszem, hogy gond lesz vele.Ha mégis jelentkeznének a tünetek, akkor parakillel kezeld.
2010. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszi szépen mindenkienk :)
2010. márc. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!