Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teknős beka mele egy akváriumb...

Santinno kérdése:

Teknős beka mele egy akváriumba mijen halat lehet rakni? Egyik ismerősömnek volt egy akváriumba beka + hal és nem bántották egymást! Szeretném még tölteni az akváriumot hogy szép legyen nem 1-2 teknősbeka legyen!

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
először is mekkora akváriumról van szó?
2015. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és milyen teknősről?
2015. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ékszer teknősről van szó, 90 literes az akvárium,

full felszereltség!

2015. máj. 20. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd, hogy megegye a halat akkor nem raksz mellé semmilyet se. Mellesleg a vizet is nagyon leterheli a teki, az h fullos felszerelés még nem mond semmit. Milyen a szűrőd?
2015. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is láttam már tekiket halakkal együtt, de nem 90 literes akváriumban. Az 1 db kifejlett ékszertekinek is kevés lesz, ha még halakat is tartanál benne, akkor nincs az a "fullos szűrő" ami kondicionálni tudná a vizet. Tudom, hogy drága dolog, de ha beszerzel egy 250 literes akváriumot, szívesen megírom hogyan lehet halakkal együtt tartani.
2015. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dioxyde ***** válasza:
A teknős megeszi a halakat nem kérdés, az táplálék nekik ennyi.
2015. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én halakkal csak pézsmateknőst társítanák azt is 300 liter felett, ékszerteknőst pedig 1000 liter környékén társítanám esetleg nagy testű sügerekkel,plecokkal melyekben nem tud kárt tenni én személy szerint a teknősöket inkább meghagyom a kerti tóba nyárra télen pedig teleltetem őket a pincében, a kicsiket pedig megfelelő méretű akváriumban tartom
2015. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A teknősöknek is különböző az egyéniségük, vannak nagy vadászok közöttük és vannak lustábbak. Nem lehet kategorizálni őket. Én másfél éve tartom 240 literben rózsás díszmárnákkal az ékszerteknősömet. Néha van egy kis kergetőzés, de már a halak sem veszik komolyan. Hetente háromszor fagyasztott halat kap, így nem töri össze magát a vadászatért. Egyik ismerősöm 20 zebra dánióval tart szintén ékszertekit, a harmadik razbórákkal egy huszárteknőst. A you tube-on rengeteg felvételen látszik ugyanez, úgy hogy nem lehetetlen halakkal tartani teknőst. De mondom még egyszer egyéniségfüggő is a dolog.
2015. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!