Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A sziámi harcoshal viadal...

A sziámi harcoshal viadal illegális?

Figyelt kérdés
Ha kifejezetten viadal céljából eresztjük őket össze, hogy lássuk melyik a jobb, és fogadásokat is kötünk rá. Végül is gerinces állat. És ha csak simán egy 10l-es akváriumban tartok négy hímet? Na, ott aztán sosincs megállás. Szeretm nézni ahogy üldözik egymást.
2010. febr. 20. 19:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Remélem fáájj nekiii^^ degenerált barom
2010. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Debil.Remélem téged is összeeresztenek egy oroszlánnal,vagy feltalálják csak neked az időgépet,és bevágna egy gladiátorharc közepébe.Öröm lenne nézni...
2010. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
"Még egy halat sem öltem meg".Ez kb olyan hogy belenyomod valaki fejét egy hordó vízbe.Joj szegény,meghalt?nem én öltem meg,a víz folyt bele a tüdelyébe."omg"
2010. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

K*rva anyádat!

Beteg vagy, inkább magad tépednéd szét a kutyákkal!

Ha én lennék a haverod jól átrendezném a képed abban biztos lehetsz

Mocskos Állatkínzó, Undorító avgy, bnőről meg sztem ne is álmodj...

2010. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Uhh.. hogy lehetsz ilyen köcsög?? Ez egyszerűen szánalmas..:/ Sajnálom azokat, akik a közvetlen közeledben élnek :S

jah.. és a kérdésedre a válasz : igen, a sziámi harcoshal viadal illegális!! *hülye barom*

2010. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
Néhány országban rendeznek sziámi harcoshal verekedéseket, amikre fogadni lehetés ezek miatt szok ember vesztette el már a vagyonát. De mivel ez állatkinzás ezért eszt nálunk büntetik!
2010. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

Srácok ezt most komolyan "mondjátok" hogy egy ilyen kis k9csög feltud titeket idegesíteni? Ez a f...szkalap, csak idegesíteni akarja az állatszerető embereket! Ez csak egy szájhős!!!! Ha lenne pénze egyáltalán egy sziámi harcoshalra, nem itt vergődne!

Mutass bizonyítékot hogy így tartod a halaidat!! De azt nem mered megtenni,mert rögtön megy az állatvédőknek és akkor az IP címed alapján le tudnak nyomozni, te F..sz! Mutass bizonyítékot!!!!

2010. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Minek? Leszrlak titeket egyszerűen :D
2010. márc. 9. 09:39
 39/41 anonim ***** válasza:
Beteg ötlet... ._.
2010. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
te nem vagy normális.-.- remélem réged összeeresztenek egypár cápával.. állatkinzó vagy. egyszerűenj nem gondolsz bele hogy ez milyen lehet a halaknak??????
2011. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!