Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen környezetre van szükség...

Milyen környezetre van szüksége a halfmoon bettának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondolkozok rajta, hogy tartsak-e halfmoon bettát, de nem találtam eddig szinte semmi információt róla, csak a harcos bettáról. Nem értek túlzottan a haltartáshoz, ezért fordulok hozzátok. Mekkora akvárium lenne megfelelő neki? Milyen környezetben (értem ez alatt milyen más állatokkal) érezné jól magát? Milyen berendezések kellenének az akváriumba? Milyen állattal nem érdemes egy akváriumba tenni? Milyen gyakran kell etetni és mivel?

Ha valaki tudna segíteni, akár csak annyival is, hogy az állatról mond pár dolgot, már annak is nagyon örülnék!

Köszönöm előre is a válaszokat :)


2010. febr. 17. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanolyanok az igényei mint az átlagos splendensnek egy 20 l-be egyedül megvan ha nöstényel akarod tartani akk 40 liter kell neki és 3 nöstényt tegyél mellé de sztem jobb ha egyedül van társas akváriumba is jó elég békés csak a fajtársaival nem neonok guppik dániok mellet pl elvan ha külön akváriumba tartod akk heti egyszer vizcsere állot csapvizzel (2-3 napos) levegöztetö szürö nem fontos legyen benn egy 2 növény meg aljzat pl kavics a fütö nem fontos ha nem hideg a szoba a viz legyen olyan 24-25 fokos igy tovább él mintha 26-27-be lenne átlagba 2-3 év etetni napi kétszer de ne sokat mer különben elhizik én száritott tubit adok neki meg lemezes kaját 20 literbe egyet tarthacc
2010. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél! :)

Mások válaszát is szívesen várom :)

2010. febr. 17. 18:30
 3/4 anonim válasza:

A halfmoon betta sima betta, csak másmilyen az úszójának az alakja.

Nőstény bettát ne tarts mellette, nálam mindig megölték a hímet a nőstények.. lecsípkedték az úszóját, és hiába különítettem el meghalt szegény:(

60 literes aksiban volt 2 lány és egy hím.. meg pár xifó...

2010. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2011. jan. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!