Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a csigá (im) mal?

Mi lehet a csigá (im) mal?

Figyelt kérdés
Egyik csigámról azt hittem hogy meghalt de azért kivettem egy befőttesüvegbe megfigyelni hátha mégse, a vízzel van probléma vagy valami. Tegnap egész nap az üveg alján dekkolt, most a tetején lebeg és barna kis valamiket látok az üveg alján ami kaki lehet. Most megnéztem a többi csigát, eléggé punnyadtak, a legtöbb bebújt a házába, csak egy-kettő mászkál az üvegen de azok is házban vannak inkább, és amit még megfigyeltem az az hogy sok kicsinek sötétes színű a háza teteje úgy az első két 'körig'. Mi lehet velük?
2010. febr. 17. 13:58
 1/3 anonim válasza:
"Téli álmot" alszanak, mivel nem kaptak elég vizet. Mi spriccelni szoktuk őket rendszeresen, aztán mikor megvonjuk tőlük a vizet, elalszanak.
2010. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ömm...akváriumi csigákról van szó...tudom nem írtam le de azért reméltem hogy a kategória alapján be tudja mindenki azonosítani...
2010. febr. 17. 19:56
 3/3 anonim válasza:
Bocs, a főoldalról kattintottam. Örültem, hogy talán segíthetek, de legközelebb nem fogom törni magam.
2010. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!