Fűtőt tudnátok ajánlani?
Olyan fűtőt szeretnék, ami termosztátos, keveset fogyaszt, jó 25 literhez, és nem is kerül egy kisebb vagyonba. Tudnátok valamit linkelni?
ahol a kiszállítás sem sok, vagy vannak alacsony fényigényű növények olcsón. Vagy mi az amit egy kereskedésben is megtalálok és jó is?
köszi a segítséget!
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Fűtőből majdnem mindegy, milyet veszel. Elég egyszerű szerkezetek, nem szokott velük gond lenni.
A fogyasztásukra érdekes dolgot mondtál, egyrészt attól fűtők, hogy fogyasztanak.
Direkt módon, az elektromos ellenállás fűt, szóval ha keveset fogyaszt, az pont nem alkalmas fűtőnek.
Másrészt mivel termosztátos, adott hőmérsékleten kikapcsol.
Fogyasztás szempontjából tökmindegy, hogy 25, vagy 100 wattos fűtőd van, mert egységnyi vizet, egységnyi hőmérséklettel, ugyanannyi energiabefektetéssel jár felfűteni.
Csak a 100 wattos gyorsabb, (de hamarabb ki is kapcsol) és jobban kell mellette keringetni a vizet.
25 literbe, átlagos hőmérsékletű szobába egy 25 wattos általában elég.
Nem árt egy hőmérő se, mert a rajtuk lévő beállító pontatlan. Tehát hőmérőhöz kell beállítani a főmérsékletet, és úgy kalibrálni a fűtőt, hogy megjegyzed, hogy hány fokot merre felé csal, és a továbbiakban aszerint használni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!