Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halak vannak meg a...

Milyen halak vannak meg a bettával kis akváriumban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 17:00
 1/6 anonim válasza:
nézz utána akvarista oldalakon, nem hiszem h túlzotan birja a többi halat, de egy akvárimba sak egy bettát rakj, két himet végképp nem, a kicsi halakat egyből belakmározza....
2010. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen.Attol függ mi az a kis akvárium.Akinek 300literese van annak az 50literes az kis akvárium,akinek 10literese van annalk az 50literes nagy akvárium.Amugy ha kicsi az akvárium minek zsúffolod tovább? vegyél inkább nagyobbat
2010. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 L-es akváriumom van. Egy betta, neonhalak, guppik, egy algaevő és egy aranyhal. Egyáltalán nem bántják egymást, és nem is zsúfolt az akvárium.
2010. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
azért ugy mérjétek, h egy halnak 5l vízre van szüksége, ha 1-5 cm között van a kifejlett hossza, és 9 liter vizre van szüksége, ha felnőtt korában 6-9 cm....azért ezt kb be kell tartani...:Dén egy 54 l-es akváriumba fogok rakni kb 13 halatXD és akkor az már több, mint szabadna...ne zsúfoljátok már 20 halat egy 15 l-es akváriumba...az neked ilyen érzés lenne, hogyha egy szoba konyha lakásban 8-an volnátok?:O
2010. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem írtam oda a számokat. tehát 1 algaevő, 1 betta, 1 aranyhal, 2 guppi. ennyi a 2 neonhalam meghalt. szóval szerintem 15 literbe nem sok az az 5 halacska.
2010. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nöstény bettát berakhatod "társaságba",de a hímet csak egyedül szabad tartani mert kinyírja a többieket.Nekem is van nőstényem.Van mellette:guppi,xifo,rasbora,algaevő,izzó fényű.
2010. febr. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!