Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalak megvannak...

Az aranyhalak megvannak levegőztető nélkül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:

sztem nincsenek, nekem is vannak és nincsenek el, úgy veszed észre hogy csak a víz alján úsznak, de olyan kedvetlenül, hidd kell kell az levegőszűrő, am egyszerűbb ha olyat veszel main szűrő+levegőszűrő

olyan 3000 ft körül van pl fressnapf

2010. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincsenek meg.
2010. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán egy esetben vannak meg, ha olyan nagy az akvárium, hogy a víz feletti levegőtér is nagy, mert akkor beforog a levegő a vízbe, mint ahogy egy természetes tóban működik. Ez legalább 1 nm. Ne próbálkozz vízszűrő nélkül...
2010. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szűrés és min 100literes akvárium kell.A szűrő több mint valószínű h tud levegőztetni,ugyhogy egy 3-4e ft-s szűrővel a levegő is meg van oldva.
2010. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak aranyhalaim, megvannak levegőztető nélkül de jobban érzik magukat ha van szűrőjük(levegőztető) jobban is úszkálnak meg minden! De ha nem teszel bele szerintem az sem nagy probléma mert "túlélik" azaz kibírják semmi bajuk nem lesz tőle!=)
2010. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megint az előző vagyok! és nem kell 100 l akvárium van 2 aranyhalam kb 10 cmesek és 60 literes akváriumba is megvannak! nagyon jól érzik magukat! csak sok halkaját igényelnek!
2010. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem kell nekik 100l-es akvárium ez tévhit ha alapból akváriumba nőnek fel és nem nagy akváriumba megvannak

levegőztető kell nekik sőt inkább levegőtetőt vegyél amin van szűrő is

2010. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 napig nem volt levegőztetőnk, második nap délután az összes halam a víz tetején cuppogott. Aznap meg is vettük a lélegeztetőt, és mindegyik visszament a saját szintjére. Aranyhalam is van, vele is ugyanez történt. Nagyon fontos a levegőztető, bár hallottam olyanról, hogy több évig meg voltak nélküle.
2010. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem van 2 aranyhalam levegőztető nélkül kb már fél éve semmi bajuk
2010. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megvannak. Az aranyhalak az ezüst kárászokból kitenyésztett halak, a kárászok pedig, mint a mi tavainkban élők is, képesek a pipálva légzésre, tehát a vízszinten, kidugva a szájukat, tulajdonképpen a légköri levegőből lélegezni.
2010. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!