Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy néz ki egy sárkánymolli?...

Hogy néz ki egy sárkánymolli? Képet légyszi!

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
2010. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2010. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
46%

Beírod abba a kibas*ott keresőbe amit keresel és kihoz neked 6millió képet.

Tudom nem minden található meg google-n de azért képet te is tudnál keresni igazán nem nagy tudomány

2010. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én beírtam a képkeresőbe de az a baj, hogy talán 3 olyan kép volt amin egyáltalán hal szerepelt a többin egész más...és az a 3 hal is külömböző volt...szóval nehéz eldönteni, hogy most akkor melyik az a szerencsétlen jószág....
2010. febr. 4. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Aki itt nyomja ezt a legközelebb nem kérdezek fasságokat táblás cuccot,annak üzenem hogy már nagyon unalmas.Elösször bevallom egy jót röhögtem,de mostmár annyira unalmas,hogy az borzasztó.Aki meg itt fikázik hogy a "kiba-szott googleba" írja be:Jelzem neked,nem csak ebben az esetben van igy,hanem mindig,kihoz egy sima mollyt,egy sárga mollyt,plattikat, harry potterből a csajt,egy kezet, bettát,szűrőt,légpumpát,túróscsuszát és mindent az ég egy atta világo.Mg thomas a gőzmozdonyt is telibe nyomja a pofádba ha rákeresel,szoval oszthatod az észt,de ha valaki nem tudja mit keressen az az első halra ránézve egörül,továbbnézi és vagy 50féle halat talál még.Na ezek alapján válaszd ki...Ha ilyen okosvagy nyomj be egy linket ahol megtalálja a képet,vagy ne oltogasd itt.

Tessék nézd csak meg mit hoz ki a google.: "Google a barátod"Lehet mindenki barátja,csak nem egyértelmü amit kihoz... [link]

2010. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amugy az első hozzászólás egy ezüst molly a harmadik pedig egy platti(azthiszem),Mindenki csak googlezott,de még mindig nincs hasznos válasz.

[link]

Szerintem ez az.Egy jóideje keresgélek utána de csak erre lyukadtam.Valaki írta h ezen a néve ilyen halat kapott,aminek szerinte líra farku a neve,minden esetre neki ilyet adtak ilyen néven.

2010. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!