Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tényleg megeszi a többi halat?

Tényleg megeszi a többi halat?

Figyelt kérdés

Hello. Kezdő akvarista vagyok. Van 2 guppim, 2 dalmata mollim és 2 pillangó törpesügerem. A boltban az eladó azt mondta, ez a sügér békés, és nem bántja a többieket. De itthon a párom leszidott, hogy nem szabad a sügereket a többi mellé tenni, mert meg fogja őket támadni, ha már kellően otthonosan érzik magukat. Ő nem kezdő, több nagy akváriuma is volt.


Igaz ez?

Most mit csináljak a két sügivel?:(


2010. febr. 4. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A guppi és a molly megférnek egymással, de nekem sem volt szerencsém a sügérfélékkel, majd felfalták az állományt.Próbáld elajándékozni őket.
2010. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tom én pillangó sügeret tartottam már guppikkal neonokkal de nem bántották öket mert nem nönek nagyra szal majd meglátod ha bántja öket elajándékozod ha nem akk nem de sztem nem lesz semmi gond velük nálam pl a guppit kellet külön venni mertnagyon lecsipkette az aranyhal farkát
2010. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm... majd kiderül akkor.
2010. febr. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!