Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen halakat...

Szerintetek milyen halakat rakjak bele és hogyan rendezzem be?

Figyelt kérdés

Egy 200 literes aksiba milyen halakat tegyek?? Én igazábol egy halfajtára gondoltam.. Betta volt az első csak az baj h ott a hímek a szebbek és azok közül egy hímet szabad.. Sügérek közül tapasztalat melyik a legszivosabb legjobb stbstb? És lécci irjátok le amilyen halfajt mondtok hogy hogyan rendezem be neki az aksit?

Köszönöm


2010. febr. 2. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Brokát márnát! Gyönyörű halak, és több hímet is össze lehet rakni. Nekem 1 nőstény és 2 hím van Guppyk és Neonok mellett. Nagyon szép mutatós hal, főleg a hím, de a nőstény sem panaszkodhat, főleg méretében nem.
2010. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ h Afrikait Dél-Amerikait szeretnél ha sügér kéne... Mert a kettőt is lehet együtt nekünk is úgy van. Ha pedig abból szívósabb kell akkor a Jégsügér (Pseudotropheus acei), Yellow (Labidochromis caeruleus)neon sügér, ezeket együtt is lehet tartani. Dél-Amerikai a zebrasávos sügér és ezeket együtt is lehet tartani. Ha ilyeneket akarsz tatani akkor úgy kell berendezni az akváriumot, hogy legyen benne jó sok búvóhely, vmi sügérálló növény. Nekünk van szőlötőkénk is! Remélem tudtam segíteni :)
2010. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az 2. vagyok! A sügérálló növények: anubias, hólyagoslevelű vízikehely és esetleg a lándzsás vízipáfrány. Búvóhelyek lehetnek nagyobb kövekből és kerámiabújót azt lehet venni obltban. És mi fél kókuszhéjat is szoktunk. Esetleg lehet 1-2 ancit is! aljzatnak nagyobb szemcséjű kvarchomok ( 1- 1,5 mm ) vagy aprószemű nem éles szélű kavics. Mert szeretik átforgatni a szájukkal az ajzatot vagy "ásnak" maguknak helyet. Jah és a jégsügreket csakatban érdemes tartani (4-5 hal).
2010. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem sügéreket tartanék benne sztem azok elég kényesek drágák, esetleg stendhal-t, aranyhalat,cápamárnát, és gurámikat(nagyra nőnek szépek és szívósak), de ha akarsz vehetsz melléjük egy 2 pár sügért is pl torpedót az elég békés
2010. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A sügerek állatkereskedésben drágák, de ha magánembertől vásárolva olcsóbb... jóval. 3-4 cm kb 300 Ft
2010. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! www.akvarista.hu
2010. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tanácstalan lennél!

Vigyázat függőséget okozhat !!!! :))))))


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nagy akváriumom lenne, ezeket tartanám:


[link]


Pillangó tarkasügér(ramirezi) a neve (ez egy fátyolfarkú példány)

2010. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
végül milyen halakat választottál?
2010. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!