Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány páncélosharcsa férne el?

Hány páncélosharcsa férne el?

Figyelt kérdés
70 literes medencébe szeretnék páncélosharcsákat. Vannak benne halak, de fent meg kicsit középen úszkálnak, szóval lent van sok hely. Hány páncélosharcsa férne el, úgy, hogy jól érezzék magukat?
2010. jan. 30. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 3-4 db-ot tennék alulra a helyedben.Nekem 4 van 112literben.De náluk inkább az alapterület a mérvadó,mert egy 1 cm magas akváriumba mehet a 70literbe 20is vagy több,egy vékony csőbe ami 70liter férőhelynyi magas,abba nem tehetsz egyet se...Szoval viszakanyarodva akérdéshez,3-4 de ez csak az én véleményem,lehet más máshogy gondolja.
2010. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Corydoras-ból egy kis csapatot, kb 6-7 db-ot,


Tarka páncélosharcsa (Hoplosternum thorocatum) -ból kettőt vagy esetleg hármat: [link] ők a kinézetük ellenére nagyon békés halacskák. Amikor etetem őket mindig jönnek és a kezemet kezdik el csócsálni, cukik :D csak kicsit nagyra nőnek kb 5-8 cm-re. Nekünk a 180l-esbe vannak 6-an a 35L-be ketten, de ők hamarosan költözni fognak egy kicsit nagyobb akiba :)

2010. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!