Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek ha elromlott a...

Mit tegyek ha elromlott a légpumpa?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe estem amikor ma reggelre elromlott a levegőztető (4 aranyhalat tartok egy 30L- es aksiban ).Hétfőig ki fogják bírni levegőztető nélkül, vagy addig tudom valamivel pótolni - légyszi segítsetek!
2010. jan. 30. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:

vegyél újat : D

amugy szerintem ki fogjak addig birni .


hivj valakit aki ért hozzá segítsen .

2010. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem kibírják... (ha nem, akkor az nem az én hibám. x"D)
2010. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a belső szűrő kivezető csövét a víz felszínére irányítod, hogy fodrozza a vizet, bőven elég.

Feltéve ha van ilyened?!

2010. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd szét, és próbáld megcsinálni, miközben szétszeded csinálj róla fényképeket, hogy tudd mi hova való. Egy nem működő dolgot tönkretenni már nem tudsz, egy próbát megér!
2010. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én jobban aggódnék a négy hal miatt azért mert CSAK 30 literben tengődnek!
2010. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Túlélték hálistennek, de a régi levegőztetőt nem tudtam megcsinálni, vettem újat ( a régi nagyon hangos volt már, olyan volt mint egy turmixgép, de viszont ment csak a levegőt nem nyomta egyáltalán)Köszi am a válaszokat...
2010. febr. 1. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!