Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A neonhalak ki szoktak szökni...

A neonhalak ki szoktak szökni a fedetlen akváriumból?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 18:02
 1/7 anonim válasza:
Nem, ők nem olyan ugrálósak :) inkább csapatban szoktak úszkálni.
2010. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló látom nagyon témában van....Csak hogy tudd, a xifók, páncélos harcsák ha stresszben érzik magukat gyakran kiugranak és csak megszáradva találod meg őket az akvárium mellett. Mivel neonokat akarok tartani, kiváncsi voltam, hogy ők hajlamosak e erre.
2010. jan. 27. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát,ha nem is hajlamosak rá,de ha lehetséges ,hogy kiugranak,szerintem szerezz be egy tetőt az akváriumodhoz
2010. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak neonhalaim és nem ugrálnak de azért egy hálót tettem az aksi felé.Azt hiszem a neonhalak akkor stresszesek ,ha idegen és nagyobb halak vannak az akváriumban és őket utána helyezik bele.Úgy értem ha ők "érkeznek utólag" az akváriumba.De ha csak neonokat tartasz együtt akkor szerintem nincs gáz.
2010. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne töltsd csurig :D
2010. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem már volt neonhalam, nem vettem észre hogy ugrált volna, de ha teletöltöd, akkor még a sima aranyhal is kijöhet. Nem szabad csurig tölteni, SOHA!! :)
2010. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Neon halak nem ugrálnak, de ha van vitorlás halad is, azok megeszik. Persze csak este tudja elkapni, mikor a neon hal alszik, ezért azt tapasztalod, hogy este még megvolt, reggel meg már nincs. Keresed hova ugrott, de nem találod. Nekem egy 14db-ból álló rajom fogyatkozott jócskán meg, mire rájöttem a turpisságra. Nem minden este egy, hónapokba telt, és hát viszonylag nagy vitorláshal kell hozzá.
2010. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!