Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen apró hal lenne jó a...

Milyen apró hal lenne jó a csigaevészetre?

Figyelt kérdés
Lesz páncélosharcsa,vörösfejű pontylazac,galaxy razbóra, leopárd dánió (112 literes)és szeretnék kis csigákat.Mit tegyek,hogy ne szaporodjanak el? Nem szeretnék csigagyűjtő dobozt venni.
2014. nov. 1. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazából csak a steril, drága növényeknél van esély, hogy nem kerül be csiga az akváriumba.

Nekem van mindegyikben, ha nincs sok kósza haltáp vagy alga akkor nem szaporodnak el.

Van a helena csiga ami pusztítja a csigákat, meg vannak a botiák, egyik mellett sem szaporodnak el, de nem is tarthatsz csigát egyáltalán, a helena mellett sem marad meg csiga szerintem, de nem ismerem konkrétan.

A botiák mellett teljesen ki lehet lőni a csigákat a fajlistából, egy sem marad.

Tehát vagy akarsz csigát vagy nem, döntened kell.

Itt: [link] vannak kisebb botia fajok.


Tehát végül is irtani akarod amit szeretnél tartani, nekem ez nem áll össze, engem nem zavarnak, egyedül az öves díszcsíkok mellett nincs csiga, mindenhol van, nem jelentenek gondot.

2014. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tartsál Zebracsigát. Szép, nem igazán szaporodik édes vízben, és jó algaevő.
2014. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak azért mondom, mert nem tudsz olyan halat tartani ilyen méretben és társítással, hogy úgy oldanád meg a túlszaporulatot.

Szóval elébe kell menni, és olyan csigát tartani, ami nem szaporodik el.

2014. nov. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
törpe gömbhal csapat
2014. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

állítólag a törpe gömbhal csipkedi a fentieket :(

pedig azt nagyon szeretnék :/

2014. nov. 2. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom, ezt a problémát hallal nem lehet megoldani.
2014. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem csipkedi, (tapasztalat) nem irtják ki a z összes csigát csak kordában tartják őket
2014. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ooo ez szuper hír, a tesómnagyon fog örülni :)))
2014. nov. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!