Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csinálnak a pirajaim?

Mit csinálnak a pirajaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok vettem ujjonnan két kis gyümölcsevő pirajat.Eddig jól elvoltak most meg lökdösik és harapdálják egymást az egyik befeketedett a másik meg jólvan.

ui.: Akarok még többet csak eddig ennyit tudtam venni.


2014. szept. 17. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hány literben tartod őket? És még mennyit szeretnél venni?
2014. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél még, mert ezek rajhalak. Rangsor mindenképpen lesz. Addig válaszd el őket egy átláthatatlan plexilappal.
2014. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Sziasztok kérdezővagyok csak másikról nos

60x30 cm az akim és most lekapcsoltam a lápát és megnyugodtak lehet azért mert a kereskedésbe 8 kor bed time volt itt meg nem :D

hát még minimum egyet ajánlottak.

köszi az eddigi válaszokat!

2014. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Valaki help !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Te jó ég a gyümölcsevö pirája 60 cm-re nö meg,te meg 60 cm-s akváriumban akarod tartani?Ha megnö meg se tud fordulni!!

Amúgy kellene a 3. méret is,mert így nem tudjuk hány literes az akvárium.De ha 60 cm-es az egyik mérete(gondolom a hossza),akkor biztos nincs 500 literes ez az akvárium.

Milyen a szürésed?Gondolom,ha egy kb 60 literes akváriumba belegyömöszölsz 2 ekkorára növö halat,akkor a szürésed sem lehet valami erös.

Inkább vidd vissza a halakat az üzletbe és olvass utánna az akvarisztikának.

3 hetet vártál a halak telepítése elött?

2014. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

igen vártam!

nos tudom hogy akkorára nő addigra szerzekbe nagyobb akit csak ez volt régebbóta telepítve! nem akarom ebbe zsúfolni őket hogy megfordulni se tudjanak de ég vígan elvannak csak ha felkapcsolom a lámpát elöször hülyék.

2014. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy ilyen hangnemben beszéltem,az hittem tájékozatlanabb vagy,de azért még érdekelne,hogy milyen a szüröd, és, hogy hány literes az akvárium.Most mekkorák a halak?
2014. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Baromság. Ha a hal most kicsi, akkor csak akkorára fog ott nőni amekkorára az élettere engedi. Ha átrakod egy nagyobba, megint nőni fog, ha nem teszed át akkor akkora marad. Ha viszont egy adott akváriumban magától adott méretre megnővőnél nagyobbat teszel, na az állatkínzás.
2014. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
semmi hát most így per pillanat fogalmam sincs arról hogy hány liter.De ha elmondod milyen adatok kellenek természetesen leírom és meg is köszönöm(ígyis az eddigi segítséget)hát a szűrömról sincs fogalmam mert eddig harcsát tartottam benne egy ideje és annak nem volt olyan fontos nem tudom hogy hogy érted milyen a szürőm bocsi a bénázásért csak nagyon aggodok mert ha felkapcsolom a villanyt baszogatják egymást.
2014. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
22:10 kifejtenéd ezt kérlek akkor nem olyan fontos hogy egy rohadtnagy akváriumba legyenek ?
2014. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!