Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshal?

Sziámi harcoshal?

Figyelt kérdés

Budapest vagy Bécsben tudna valaki olyan boltot mondani ahol árulnak fehér, vagy csokoládé, fekete , és szintől

független : delta, superdelta , rosetail,tipusokat bárhol voltam ilyeneket nem láttam :(



2014. aug. 31. 12:20
 1/7 anonim válasza:
Ha tartós ideig vagy ott szerintem megpróbálhatnál rendelni a boltban(én is most rendeltem egy super deltát).Remélem tudtam segíteni.
2014. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, barátom ott él szóval tud rendelni, szeriintem ez lesz mert annyira kevés fajtát árulnak kereskedésbe :S
2014. aug. 31. 13:13
 3/7 Platypus ***** válasza:
Terraplázán szoktam látni ritkább bettákat. A faroktípusokkal már mind találkoztam, de az általad említett színeket nem nagyon láttam még élőben, a fehér kivételével. Inkább kék, piros meg lila papillon szokott előfordulni, néha mustárgáz.
2014. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a Terrapláza az ilyen rendezvény igaz ? ha most odamennék nem tudnék halat venni. még sose voltam ott :(
2014. aug. 31. 15:05
 5/7 Platypus ***** válasza:
Évente pár alkalommal megrendezett nagy vásár. Vannak külföldi eladók is szép számmal.
2014. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én fehérrel, csokoládéval és black orchiddal találkoztam már, pedig vidéki vagyok.


Szerintem érdemes lenne keresned egy megbízható boltot és elkezdeni az eladók fülét rágni, hogy rendeljenek neked. Sok bolt azért nem tart különlegesebb halakat, mert drágábbak és nem vennék meg az emberek, de kérésre gond nélkül be tudják őket szerezni.


Igen, a Terraplaza az egy vásár, október 19-én lesz legközelebb. [link]

2014. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm , megpróbálom először magyar és bécsi boltokba hátha tudnak szerezni, a terraplázába oktoberben meg tuti benézek :D:D
2014. aug. 31. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!