Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire melegíti fel a vizet...

Mennyire melegíti fel a vizet egy 5wattos melegítő?

Figyelt kérdés
A bettámnak vettem egy 5wattos melegítőt 5l es akváriumba.De nincs rajta hőfok szabályozó .ezt most mindig ki kell húzogatnom ,ha elértem a kívánt hőfokot,vagy beáll egy bizonyos hőmérsékletre?
2010. jan. 5. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy hány fok van a szobában.
2010. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 20 fok
2010. jan. 5. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy adott hőn tovább nem melegíti.ugy értem hogy pl(hasamra ütök) 30 foknál nem melegiti tovább. termosztátos nem igen van ekkorka teljesitménnyel...Ekkora akvárium amugy nem való haltartásra.Nem oylan értelemben mint a gömbaksi,de ez nagyon kevés.Akkor már szinte egy nagyobb befőttes is jobb.
2010. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Részben köszi a választ,másrészt viszont nem a kérdésre válaszoltál csak,nem a haltartással kapcsolatban kértem a véleményed
2010. jan. 5. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Részben szivesen máskor is,részben ha kikéred a véleményét valakinek(én válaszltam tehát résznem az én véleményem) akkor illik csöndben végighalgatni,pislogni nagyokat,bólogatni,hálálkodni és továbbálni.És ha a válaszában szerepel valami más is,amire felhívja a figyelmed,h roszul csinálsz valamit,azt is könnyes szemekkel hálálkodva kellene fogadni,és nem bunkózni,hogy "nem ezt kérdeztem" de hát,ebböl látszik ki mennyire művelt ember.Továbbiakban vissza se nézek a kérdésedre ugyhogy nem kell anyázásokat meg hasonlókat írni,ugysem látom...Üdv
2010. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most biztosan nagyon okosnak érzed magad ,hogy leszóltál ,de nem süllyedek le a szintedre már megbocsáss!Csak jeleztem ,hogy nem az volt a kérdés,hogy tarthatok-e bettát 5 literes akváriumba.A műveltségemről pedig légyszíves ne a halak című topicba írjál!amúgy köszi a választ :)
2010. jan. 5. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!