Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány évig élnek a betta halak?

Hány évig élnek a betta halak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül 3 évig.
2010. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi^^
2010. jan. 4. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 évig,de ha 20 fokos vízbe tartod akár elélhet 4-5 évig is :)
2010. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melegvizi halak hideg vízben tovább élnek? kétlem. 2-4 év az reális.
2010. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy 24-30 fok közötti érték, az ideális hőmérséklet a számukra.Ha az alsó határon az-az 24 fokon tartják, akkor valóban tovább élnek és ez minden halra igaz.Mármint, az adott halra vonatkozó, alsó hőmérséklethatáron való tartás . De ahhoz, hogy ez igaz legyen, más feltételeket is biztosítani kell, számukra.
2010. jan. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ezt nem gondoltam volna.Minden esetre 20 fok?....Gratulálok.Ha te rosszul tartod,attol még másnak nem kell....Ne add tovább az ilyen hü*eségeket.Elöttem levőnek:Miért?Lassabb ilyenkor a hal életfunkciója?Azt tudom hogy lassabban lélegzik,de mi a magyarázata?
2010. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Az igazság az, hogy én is csak olvastam, róla és konkrét halbiológiai magyarázatoz nem tudok adni.Valószínű, hogy az anyagcsere lelassulásával és a hidegebb víz magasabb oldott oxigéntartalmával van összefüggésben.De nyilvánvaló, hogy itt nem a túlzott hidegről, hanem az optimális, alsó határról van szó.Most, hogy így feltetted ezt a kérdést, utána fogok járni.
2010. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi én írtam,hogy 20 fokos vízben tovább élnek.Nem abba tartom ne aggódjatok,de már több helyen is olvastam ,hogy ez így van.Csak nem lesznek olyan szép élénk színűek.
2010. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!