Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol kapható vitorláshal?

Hol kapható vitorláshal?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek vannak vitorlásai és én is nagyon szeretnék.Hol lehet venni vitorlás halakat, és milyen halakkal lehet együtt tartani?
2010. jan. 3. 14:22
 1/3 anonim válasza:

Szerintem minden akvarisztikában lehet kapni, elég népszerű hal, mert viszonylag könnyen tartható.

Szerintem minden hallal elél együtt, amelyik nem agresszív (pl. sziámi harcoshal). Azt hallottam, hogy a kis halakat viszont levadássza.

2010. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Min 100literes aksiba 2 db-ot vehetsz,mellé kistestü halakat,de együtt nőjjenek fel hogy ne nézze a többit eleségnek. Neont razbórát harcsákat tarthatsz vele. És minden állatkereskedésbe lehet kapni.A vitorlás az egyik legeleterjettebb,leg alapabb hal.
2010. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. jan. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!