Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit kell csinálni a guppikkal,...

Mit kell csinálni a guppikkal, amikor nyaralni megyek?

Figyelt kérdés
Ha otthon hagyom őket,elpusztulnak.A guppik 1 hétig is kibírják étel nélkül asszem.És ha még adok nekik sok ételt,kibírják?a bettáimat magammal viszem nyaralni,de a guppikat nehéz lenne elvinni
2009. dec. 28. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Mennyi időre mész el? Ha két hétre, akkor simán túlélik mindannyian! Minden hal! A betták is, nem csak a guppik.


Az utolsó napon kicsivel több kaját adsz nekik és kész. Mire hazamész vékony halacskák fognak úszni, de ne adj nekik sok kaját egyszerre, csak kevese, amennyit pár másodperc alatt elfogyasztanak.


Majd, mikor úgy látod, hogy megemséztették újra adhatsz nekik ennyit.


Aztán minden ugyanúgy folytatódhat mind azelőtt!

2009. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Van a Serának is ésa tetrának is olyan eledele,hogy Weekend. Ez sokáig nem bomlik le,a tájékoztató alapán dobj be neki amennyi rá van írva,azt tudják majd enni.De a legjobb azlenne ha kiporcióznál kajaadagokat pl gyufásdobozba és megkérnél valakit hogy mindig szorjon be nekik.pl a szomszédot kérd meg.A weekendnél figyelj,hogy valakinek a szűrőjébe ment és eldugult a szűrő,tehát inkább valamivel vagy valahogy rögzítsd hogy ne tudják a szűrőhöz löködni.
2009. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!:)

A betták is kibírják???mert én úgy hallottam,h a betták 3 napig kibírják,és ha adnék nekik sok eledelt,akkor sem bírnák ki...

2009. dec. 28. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik automata etetőgépet. Így könnyedén letudnád az etetést és nem kellene senkire sem bíznod a halakat.
2009. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is megoldás.De amugy sok kaját ne adj.nem eszik meg egyszerre és berohad a vzbe
2009. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De az automata etetőgép nagyon DRÁGA...:S...nem lehetne elvinni őket is nyaralni,mint a sziámi harcoshalaimat???mert a bettáimat kicsike befőttesüvegben visszük
2009. dec. 29. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölöslegesen aggódsz értük!


Én úgy otthagynám őket a helyedben, mint a huzat!


Én volt, hogy egy hónapig nem tetettem a halakat és mégis túlélték. Majd esznek algát! :)


A bettáknak sem lesz bajuk.

2009. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
Ha jól tartod őket és nyaralás előtt, kicsit több és főleg élő vagy fagyasztott eledellel etetsz,akkor semmi bajuk nem lesz.A guppik szeretik az algát és sokáig elvannak ezen is.A szűrő menjen az a lényeg és makx a dupláját tedd be utolsó nap, mert belerohad a vízbe és akkor tényleg elpusztulhatnak.Jó megoldás még az élő vízibolha, de sajnos azt nem midig lehet kapni, de azért érdemes utána járni.Jól töltsd fel vízzel mert sok víz elpárolog.Ne aggódj nem lesz bajuk és még szenvedni sem fognak.
2009. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszykehh a válaszokat.sokáig kibírják?akkor jó.de a bettáimat tuti magammal viszem..:)

mert őket nagyon féltem...persze guppikat is nagyon szeretem,de ők szért masszívabbak..ka betták meg kicsit kényesebbek

2009. dec. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!