Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek a tükrös...

Mi a véleményetek a tükrös hátterű akváriumról?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy jó kis akváriumot egy honlapon, aminek tükör van rakva háttérnek és bele vannak gravírozva ilyen növények. A leírásban pozitívumként írják, hogy a tükör nagyobbítja a teret. De nem fog hülyén mutatni, hogy a tükörben látni fogom végülis a helyiség másik felét, ahol az akvárium lenne? Vagy a víztől nem látszódik ez annyira élesen? És a halakat nem zavarná a tükör? Nem golyóznának be tőle? Csak azért kérdezem, hátha látott már valaki élőben ilyen akváriumot, és mi a véleménye, vegyek-e ilyet.
2009. dec. 22. 10:26
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
A halakra különösebb hatást nem fog gyakorolni, ha csak nem bettát tartasz.Szerintem nagyon giccses egy ilyen akvárium, nekem már a poszter is sok.Én az egyszínű sötétebb hátterű akváriumot kedvelem, ill a műsziklából épített 3D-s hátfalakat.Ez utóbbiból is, csak a nagyon élethű utánzatokat, jól betelepítve mohával,algával.
2009. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beatrix17 ***** válasza:
Felesleges!!
2010. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!