Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hányadik hétben kerekedik ki...

Hányadik hétben kerekedik ki a tehes guppi hasa?

Figyelt kérdés
Feltettem még egyszer a kérdést. Légyszíves ne térjetek el a kérdéstől... vettem egy gupit es észrevettem az akváriumban hogy terhes.. Nem tudom még mennyi van neki hátra. Tudom h 28napig terhes ezért szeretném tudni hogy menyit várjak még kb.

2014. febr. 26. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ragd külön már most! :)

kb 24-25 fokos vízbe! esetleg hamár nagyon pocakos akkor ragd bele olyan 30 fokosba! a melegvíz előre segítí a szülésben! Ha egyéb infóra szükséged van keress meg üzenetben! :)

2014. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ige: RAK (tesz, helyez)
2014. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval senki sem tudja hogy hányadik héten kerekedik ki neki és hogy mennyi van hátra a kerekedő hasa után még. .. a kérdésem nem az volt h mit kell vele csinálni!!
2014. febr. 28. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
B**zod kb 2hét után folyamatosan kerekedik! utánna már ki rakhatod. és a 2.tól bocsánat és igazadvan!
2014. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!