Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igaz, hogy a halak megnyugtatnak?

Igaz, hogy a halak megnyugtatnak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem igen!Amikor leülök az akvárium elé és nézem őket!Akkor megnyukszom!Jó nézni a halakat!Nyugtató ha kikapcsol az ember!Ha van halad ülj le az akvárium elé és nézz ha nincs halad vegyetek!Nagyon jó!Sok sikert a többi válaszhoz is!
2009. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én irtam legelőször Ha halat vveszel vagy ha van de inkább ha nincs és veszel szivárványos guppit vegyél szép hal!
2009. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az,hogy melyik szép hal,az mindenkinek más,nekem pl a vörösneon a kedvencem,és a sokcsíkú csigasügér.A kérdésre:Igen igaz,de csak a szépen berendezett,ápolt,egészséges akvárium a szép,ami rendszeres foglalkozást igényel(persze nem napi 3óra,de azért heti vízcsere etetés növények karbantartása stb...Amugy Engem annyira megnyugtat,hogy mikor hazajövök sulibol lerakom a cuccom(2 óra fele),leülök és egyszercsak nyílik az ajtó(Anyáék jöttek (4fele)). érzetre 5 perc alatt eltelt vagy 2 óra...Nekem röpül az idő ha csak nézem mit csinálnak.
2009. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Nem kifejezetten a halak látványa a megnyugtató, hanem az egész kis élő közösségé és a dekorációé.A növények, halak,garnélák,csigák, rákok,kinek mi van.Ez így együtt szép és valóban nyugtató hatású.Engem a mai napig lenyűgöz egy szép akvárium látványa,30 év akvarisztika után is.SN.
2009. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A hal nagyon finom. Nyugodtabb vagy ha ettél egy jót.
2010. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belőlem pont az ellenkezőjét váltja ki.Mindig éhesen állok neki megenni,aztán a hülye szálkái miatt meg lassan lakok jól.
2010. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Tanulj meg halat enni és akkor megy majd gyorsabban is.:D
2010. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a következőt csinálni:

Mikor már lement a nap, és sötét van, felkapcsolom az akvárium világítását, odatolok egy kényelmes széket, bekapcsolok valami zongoraszámot (Yiruma- River flows in you vagy Leander- Catharsis), és nézem a rajban úszó halakat :) Számomra nagyon megnyugtató, békés. Úgy érzem, mintha nem is a szobámban, hanem valahol egy tengerparton lennék :)

2011. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!