Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit javasoltok, hol készítesse...

Mit javasoltok, hol készítessem az aksit?

Figyelt kérdés
Üvegesnél, vagy az akvarisztika boltban rendeljem meg? Egy 128 litereset szeretnék [40x40x80(cm)]. Ja és ha kérjük, akkor az üveges össze is ragassza nekünk? És még annyit szeretnék kérdezni, hogy hányas üvegből kell készítettni ezt az aksit?
2009. dec. 2. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
én asszem a helyi üvegesnél fogom megcsináltatni és legalább 4-es üvegből, mert akvaterráriumom lesz remélhetőleg jó nagy! megnéztem az árakat szakboltban és megkérdezem az üvegesnél is. sajnos az olcsóbbat fogom választani, de az nem biztos hogy ezért nem lesz megfelelő a minősége. sőt ha za üvegessel meg lehet beszélni akkor a lakásbiztosításra csináltatom :)
2009. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
!es nem elég ekkora akváriumra,nekem 5 és csak 54liter.Azthiszem 6os kell,de ez után olvass utána a neten.(akvárium készítése címszó alatt vagy hasonló.És az akvarisztika boltban ugyan ugy, üvegessel csináltatják meg szerintem,de az 100 hogy nem a boltosok ragasztják...És tetőt is csináltatsz,vagy veszel készet?
2009. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én elvileg 8ast akartam, de valahol azt olvastam hogy a 4es is elég. de köszi az infot, akkor legalább 6os lesz :)
2009. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akvaterrárium ugy tudom hogy máshogy számitandó.A vízoszlop nem olyan magas mint az akváriumnál,nem?Akkor viszont ott elképzelhető hogy kisebb a nyomás mert nagyobb felületen terül el,ugyhogy lehet hogy ott 4es is elég,ehez nem értek,mondom,inkább olvass utána .
2009. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!