Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miket kell vennem garnéláknak?

Miket kell vennem garnéláknak?

Figyelt kérdés
Hnap megyek állatkereskedésbe és érdekelne miket kellene vennem? Mien kavics? Meg mit amibe a növény tud szaporodni gyökerezni és az mien fajta legyen? Növények? Diszek? Fütés van meg szivacsos szürö! Mi kell mégg?:S Kb hány nap alatt algásodik be az aksi annyira hogy ganélákat lehesen rakni bele?
2009. nov. 29. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
inkább süsd ki úgy sokkal finomabb.
2009. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Kell még lámpa.A mohákat szereti,úszó májmohát vegyél és azt ne rögzítsd,had ússzon azt szeretik a garnélák,árnyékol is,a gömbmohát és a jávai mohát imádják.Én max hínárfélát tennék még mellé(gondolom nem tul nagy az aksid,viszont ha fér akkor tehetsz bele valiznériát is meg ami tetszik neked.Talajnak 1-3mm-es szemcsenagyságú sötét talajt vegyél.Mondjuk koptatott feketebazalt zuzalékot,de lehet más is csak sötét legyen és ne legyen éles,hisz talajlakókról beszélünk.Dísznek,hogy jól mutassom ne mű cuccokat tegyél, vegyél vasfát díszítésnek,azt szeretik a garnélák is.Kell táplálni őket napi egyszer,vegyél hozzá kaját,a lemezes tápot is megeszik.De van nekik kifejezetten kaja.Gyorsabban algásodik ha közvetlen napfényre teszed az aksit,de üvegbe kitehetsz pár követ a napra hogy algásodjon.Világítás kell,mert a növényeknek elengedhetetlen a fejlődésükhöz.Hogy hánynap alatt algásodik be ezt nem tudom megmodani neked,ez függ pár dologtól,de ha mindenképp kell mondani vmit akk 1-2 hét.Szia Lucky
2009. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés szerinted az ételek témában van...?
2009. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ Lucky! Sokat segítettél!! =) Szerintem se ételek között van ez a kérdés.. :S Na mindegy vannak ilyen furcsa emberek.. Am hány wattos lámpa kell nekik?
2009. nov. 30. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány Literes lesz az aksi?És mien növényeket tervezel bele?Attol függ hány vattos kell.
2009. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
30 liter. És amiket irtal az elözöben olyanokat... Meg vmit ami elterül az aljánn mint a fü meg ami jobbban beteriti az aksit..
2009. nov. 30. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 25-30wos kéne,mert ami jobban beteriti az aksit annak sok fény kell.5000 és 6500 K legyen a fényhő.De nem értek annyira hozzá de én egy komplett tetőt vennék rá ha tudsz vagy egy lámpőabúrába E27 es foglalattal ilyen K-s kompakt fénycsövet vennék.De ha rosszat mondtam valaki javitson ki.Amugy a moháknak nem kell tul sok fény, az úszó májmohát tatsd ugy,hogy árnyékolja a lenti területet.Bár,a garnélák sem szeretik tulzotttan a tul erős fényt.inkább a 25w mint a 30!:D
2009. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!