Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol találok ilyen színű...

Hol találok ilyen színű sziámi harcoshalat?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet szeretnéd, de mindenhol csak kék vagy piros van..


2009. nov. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Fúú.. Szerintem ilyet inkább tenyésztőnél kéne keresned, mert állatboltba nem hiszem, hogy van.. Még ha rendelnél is állatboltba szerintem akkor se tudnának ilyen hozni.. Vagy nem tudom. Szerintem keresgélj valami betta tenyésztőt ott több eséllyel van ilyen. :) Üdv.: C.
2009. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk Zalaegerszegen van egy ilyesmi az egyik akvarisztikába...amúgy sztem attól függ,hogy milyen halakat kapnak az akvarisztikások!
2009. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyet csak tenyésztőtől lehet kapni. Amúgy nagyon ritka az ilyen.
2009. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neten néztem, de nincs ilyen a tenyésztőknél.. állítólag sok helyen lehet rendelni bettát állatkereskedésben.. de én egy ilyen helyet sem tudok. Pesten kellene.:)
2009. nov. 28. 19:52
 5/5 anonim válasza:
Próbáld meg a camponába a tropicarium mellett van 1 fasza bolt múlt héten vtam és kb 15-20 hím közül lehetett választani ha jól emléxem volt hasonló de abban nem vok biztos,hogy ilyen volt-e.
2009. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!