Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha az akváriumba szétdurrant...

Ha az akváriumba szétdurrant a melegítő nem az én hibámból mert ott se voltam akkor azt ki cserélik ha visszaviszem? Van rajta még jótállás mert olyan két hete van meg.

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el,hogy mikért jár a csere,de ha nem te csaptad oda,hanem a fűtő volt a hibás,minden zok szó nélkül kicserélik.Nincs gyereked aki nem akarja elmondani,nehogy letold,de ő tette?Minden esetre 80%hogy kicserélik,vagy tán 95% is:)
2009. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha szintig víz alatt volt akkor igen.


Ha nem volt szintig víz alatt akkor nem, mivel szárazon marha forró lesz és azért robban fel!

2009. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megvan jelölve h a minimum szal addig kell tölteni vízzel. De egy picit fölötte is volt szal esélytelen h víz fölött volt és azért robbant szét.
2009. nov. 25. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy az üvegre nem adnak garanciát ha széttörik. De próba szerencse.
2009. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megvan jelölve h a minimum szal addig kell tölteni vízzel.



te kérdező!?ugye nem töltöttél bele vizet?

2009. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
H hova nem töltöttem vizet??
2009. nov. 27. 09:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondol, hogy amikor szét durrant a melegítő, akkor volt e az akváriumban víz. Amúgy meg a melegítőn van egy minimum szint amit el kell lepnie a víznek. Lehet nem jól volt elhelyezve a melegítő.
2009. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze h volt víz benne!! A minimum jel fölött ált a víz.
2009. nov. 28. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Vidd vissza és megtudod hogy van e garancia.Már ujra kérdezed,miközben ennél többet nem tudunk írni,a lényeg hogy megfelelően használtad még is szétdurrant,nem ütötted oda semminek egyszer se,tehát ki fogják cserélni,de amugy mondtam,hogy olvasd el a tájékoztatót amiben le van írva milyen esetekben cserélik ki a fűtőtestet.Még mindig nem vitted vissza amugy?Már rég vissza tudtad volna cseréltetni,azóra a víz kb21 fokon áll,vagy mi?
2009. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem még nem vittem vissza mert a házol se mentem ki mert nagyon lebetegedtem. De minél hamarabb vinni akarom vissza.
2009. nov. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!