Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy kell etetni az algaevőket?

Hogy kell etetni az algaevőket?

Figyelt kérdés
Internet olvastam,hogy az algaevőket és a páncélosharcsákat lehet sütőtökkel ,retekkel,uborkával,salátával etetni...Van vki aki ilyenekkel eteti a halait és ha igen akk. hogyan?Köszi a válaszokat
2009. nov. 22. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
leforrázod a salátát,uborkaszeletet \megpuhulnak a rostjai\ és pl egy kaviccsal lesúlyozod,hogy az alján maradjon!Nem ez a főtáplálékuk én csak heti egyszer kétszer adok nekik.
2009. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Én is forrázva ill a keményebb zöldségeket félig megfözve adom pl:tök,répa,burgonya,stb.Én rendszeresen etetek zöldséggel, a többi halnak felaprítva adom, az ancinak egészben.Kap néha egy darabka nyers májat is.( ki kell áztatni etetés előtt)SN.
2009. nov. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. nov. 23. 07:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy hete kezdtem zöldségekkel etetni,minden 3.nap teszek be egy újat,terv alapján 2 nap után ami nem fogy el,kiveszem,de mindig mire kivenném,eltűnik.Uborkát és a spenótlevelet nagyon szerették,a káposztalevelet kicsit kevésbé,de azt is megették 2 nap alatt.Sose kell kivennem,és mindig van a vízben nekem,had egyenek a csigák garnéla és a páncélos meg persze a törpe szívóharcsa.De még a neonok is csipegetnek belőle.Üdv Lucky
2009. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem szoktam ilyeneket adni neki hanem az alganyalónak van kifejezett neki való kaja. Én Spirulina tablettát szoktam bele tenni az akváriumba 1 hónapba 1*.
2009. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!