Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől pusztul el egy algaevő...

Mitől pusztul el egy algaevő harcsa?

Figyelt kérdés
Sziasztok,körülbelül 1éve van akváriumom semmi gond nem volt vele ,de az új algaevőharcsa,ami kb egy hónapja raktam bele ma reggelre elpusztult.Ha valakinek van vmi véleménye nyugodtan írjon,köszi
2009. nov. 21. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy éhen halt szegény ?
2009. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Lehet, hogy beteg volt.

Az én algaevőm 10 évig élt, nagyon túlélő fajták, nem tudom mi lehetet a tiéddel?

2009. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

4oka lehet.

Éhenhalt

Mérgezés

Betegség

Idősség

Mérgezést kizárnám,hisz a többi halad is meghalt volna

Öreg sem volt

Betegség,és az éhenpusztulás marad.Ha betegség volt akkor gáz van,mehet az aggódás hogy nehogy meghaljon a többi hal.Cseréld le a víz 30-40%át!(a vizet kezeld!)

2009. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy külön nem etettem semmivel,de ugy tudtam,h elég neki az amit összeszed az akváriumban.Vagy nem?
2009. nov. 21. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem.Én a Sera walles Chipset adom nekik.Még a neonok és a páncélosharcsa is szereti.
2009. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kb. hetente kéne adni neki valamit. (amit a boltban adnak vagy adhatsz neki párolt káposztát). Nyilván azért halt éhen a halad mert eddig 1 volt ami jól lakott az algával, de már ez a mennyiség nem volt elég mindkettőnek.
2009. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát tényleg sajnálom,hogyha így történt ,ezek után jobban odafigyelek rájuk!Köszönöm a válaszokat
2009. nov. 22. 07:42
 8/8 akos602 válasza:
Kb 2 hete kaptam kéz alól 2 harcsát.Velük érkezett egy platti ami a mai nap elpusztult hülyeség volt nem megvizsgálnom a halat mert akkor tudnék most vaslami információval szolgálni a haláláról a lényeg h sok megrázkódtatás érte őket és most a két harcsám határozottan kifoltosodott.Világos foltok vannak a bőrükön de szimetrikusak többnyire.Lehet h betegség?Ha igen akkor mi lehet?
2015. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!