Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit kell tudni a gurámikról?

Mit kell tudni a gurámikról?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöször nekünk kéne tudni hogy milyen gurámi?

Amugy:

[link]

[link]

[link]

(az utolsó a legjobb szerintem,nyomj rá a gurámid nevére,amit kiválasztottál.)

2009. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak én rubint gurámiról szeretnék tudni
2009. nov. 19. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ehez a kérdéshez nagyon ide vág ez az idézet(alá feltüntetem a honlapot is ahol ezt megtalálod.:

Rubin gurámi


Rubin gurámi = Méz gurámi (Colisa chuna) vagy az Ajakos gurámi (Colisa labiosa) egy mesterségesen színezett változata. Itt a hal szinezetét úgy érik el, hogy a halak hormonkezelést kapnak. Ennek etikai problémáin kivül a következő következményei lesznek: A halak élettartama rövidül, hajlamosabbak lesznek betegségekre, mindegyik nemzőképtelenné válik. Az esetek egy jó részében ez egyébként ideiglenes szinváltozás, hisz a halak ca.fél, egy év elteltével visszanyerik eredeti szinüket, de egészségüket már soha. Már ha elélnek eddig. Megvásárlását nem javasoljuk.

[link]

És a képek alapján is megnézheted:Méz gurámi=Rubin gurámi,ha amézre keresel rá több sikerrel jársz.

[link]

(az előző voltam.Lucky

2009. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tank
2009. nov. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!