Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sneci akváriumba?

Sneci akváriumba?

Figyelt kérdés
Snecit lehet-e tartani egy 100-120 literes akváriumba?
2013. okt. 30. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aktív, nem elég neki 120 liter. Ráadásul rettentöen kényes a hömérsékletre és tiszta vízre.
2013. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert hallottam,hogy valaki t.harcsát tett bele (80literbe)....az jobb választás lenne? vagy maradjak inkább a "sima" akváriumba való akváriumi halnál? :D
2013. okt. 30. 10:25
 3/9 Platypus ***** válasza:

A harcsa tovább túlélne, mert kevésbé érzékeny, de elég nagy kínzás egy embernél is nagyobbra növő halat ekkora helyre rakni. A snecik nagyon érzékenyek, nem érdemes próbálkozni velük.


Ha élő vízből szeretnél halat, akkor kínai razbórát keress. Könnyen alkalmazkodik és érdekesen néz ki, hosszú távon is megfelelő a mérete.

2013. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy naphalat.
2013. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
T.harcsát írt a kérdezö ami szerintem törpeharcsa lenne, nem rendes. És én is a kínai razbórát ajánlom. Esznek kézböl, viszont elég agresszívak tudnak lenni más halakkal.
2013. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ezeket a kínai razbórákat szerintetek könnyű lehet horgászbottal megfogni?
2013. okt. 30. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2013. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Platypus ***** válasza:
Nem horgászbottal, kishálóval érdemes razbórára menni. Én anno diszperzites vödörrel fogtam az enyémeket.
2013. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Veszel egy horgász szákot meg etetöanyagot, keresel egy vizet ahol van, a vízbe teszed a szákot benne egy kis etetöanyaggal. Annyi rá fog menni hogy válogathatsz is.
2013. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!