Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Találtam ebay-en egy nyomáscsö...

Bellusta kérdése:

Találtam ebay-en egy nyomáscsökkentőt mágnesszeleppel és fém buborékszámlálóval nevetségesen olcsó áron, szerintetek milyen lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 29. 18:02
 1/3 reptoid ***** válasza:

Te tudod, de életvédelmi szempontokat figyelembe véve, az lenne az utolsó, hogy egy gagyi kínai fost tegyek egy 60 barral töltött palackra.


Pontosan ugyanolyan, sőt rosszabb, mint a piacon kapható karácsonyfaizzók, amik számtalan lakástüzet okoztak, míg jobban rájuk nem szálltak a fogyasztóvédők.


Egy ilyet senki sem vizsgál be itthon, semmi garancia nincs rá, hogy nem megy szét egyszer. Oké, a széndioxid nem mérgező, de könnyen kiszorítja a többi gázt. Elég sokan maradtak már lent a pincékben is. Arról nem is beszélve, ha ne adj isten az arcod előtt vágja le a reduktort a nagy nyomás... Golyóscsapoknál is mindenki, aki dolgozott már kínai és magyar gyártmányúval, mikor veszi a boltban, az első kérése, hogy magyart adjanak neki, de legalább eu-ban gyártottat, mert kínai pikk-pakk szét megy. Pedig az csak víz...


Ne ilyen dolgokon spóroljunk már könyörgöm, ezek tényleg veszélyes dolgok. Inkább legyen 2 hónappal később akváriumod, de ne vigyél be ilyen szarokat a házadba, mert rossz vége lesz.

2013. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm csak kíváncsi voltam de akkor még spórolok a greenakvásra! :)
2013. okt. 29. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:

bár ezen nincs mágnesszelep, de ez a fajta volt nekem és működött: [link]


de vannak itt is olcsó reduktorok csak ezek is olyanok, hogy 1 évig használod aztán, mivel kínai gagyik, nem biztos hogy tovább bírják

[link]

2013. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!