Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most ez milyen hal? Xifo vagy...

Most ez milyen hal? Xifo vagy molly?

Figyelt kérdés
mollynak vettem de valami bem oké! A feje teljesen molly alkata van de a farka teljesen olyan mint a xifoé villas és a felső uszonya is olyan mint a xifoé a szine fekete arany! Létezik hogy az xifo molly utód? Vagy ha nem milyen hal ez?
2013. okt. 29. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül elég nehéz azonosítani. A xifo molli utód nem hiszem hogy lehetséges.
2013. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Létezik xifó-molly hibrid, de a halad lehet 100% molly is. Egy fotó sokat segítene.
2013. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Molly-xifó hibrid nem létezik, neked egy lírafarkú mollyd van:

[link]

2013. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem képet csinálni! Kedves utolsó nem hasonlít a halacskam a képen lévőhöz egyáltalán!
2013. okt. 29. 18:41
 5/5 vasutember válasza:

A szifónak tudtommal nem villás farka van hanem hosszú egyenes azért hívják KARDfarkú halnak (Xiphophorus helleri - Mexikói kardfarkú hal)

nekem is van egy sárga és fekete lírafarkú molli hibridem,gyorsan csináltam róla egy képet (mögötte egy hím szifóval), esetleg ilyesmi a tied is?

[link]

2013. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!