Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet valami bajuk a halaknak...

Lehet valami bajuk a halaknak a fénycsőtől?

Figyelt kérdés
Kiégett a fénycső, és nem volt a halasnál csak növényes(Wave Power Plant) Ami ilyen kékes lilás, És nem akartam várni 2 hetet... Másmerre meg nem volt kedvem elmenni. De egész szép. Ismerös azt mondja nem lesz bajuk a halaknak. Igaz ez? Maradhat ez? Nincs kedvem ujjat venni...
2009. nov. 5. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajuk a halaknak viszont a fényviszonyok megváltozása miatt könnyebben előfordulhat az algásodás.
2009. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van algaevő halam...
2009. nov. 5. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekelhetned a halaid, ha ilyen megszólalásaid vannak:

"nem volt kedvem elmenni"

"Nincs kedvem ujjat venni"


Ha egyszer nem lesz kedved kitakarítani az akváriumot, akkor hagyod, hogy elpusztuljanak a mocsokban a halaid??

2009. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Na az algaevőkkel nem sokra mész,elhiheted.De a halaknak semmi bajuk nem lesz.Az viszont tényleg előfordulhat, hogy eleinte a növények rosszul reagálnak a változásra, még akkor is, ha esetleg jobb lett a fényviszony.Majd kiderül, hogy szeretik e ezt, a tengeri növényeknek készített csövet.
2009. nov. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Veszek majd egy színtelent, ha meghozzák, csak azért kérdeztem, hogy kibirják-e ezt az 1-2 hetet... aztán majd kicserélem!
2009. nov. 6. 07:05
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Egy két hetet mindenképp,kibírnak a növények, ha teheted mind két csövet hagy meg, ez így egy tökéletes világítás lenne, még a legkényesebb növényeknek is,akár felváltva is működhetnének délelőtt a napfény délután a kék.De együtt lenne tökéletes.A halak miatt teljesen nyugodt lehetsz, mint már írták mások is, közvetlen semmi veszélyt nem jelent számukra a világítás megváltozása.Néhány, sötétebb vizet kedvelő hal számára, esetleg zavaró lehet az erős fény,de a gyenge semmi esetben sem jelent gondot.SN
2009. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem ujjat venni=lehet hogy megvettem a szart, de jó az falura, mert sajnálom másikra a pénzt. :) Amúgy az ujj az az, amiből a kezeden meg a lábadon is 10-10 van jobbik esetben.. Szerintem te az ÚJ-ra gondoltál, de mindegy sugárzik rólad az intelligencia, bár szerintem azt se tudod hogy mi az..:)
2009. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!